Lokal produksjon

Heile produksjonen vår av laks og aure frå rogn til ferdig slakta fisk skjer i lokalmiljøet. Dette er vi stolte av.

Les meir om oss >>

Team Osland

Vi har ein flott gjeng tilsette med kunnskap og engasjement som legg stoltheita si i å produsere sunn og god mat til deg.

Les meir om Team Osland >>

Berekraftig mat

Omsyn til miljø og berekraftig drift er viktig for oss. Vi jaktar stadig måtar å gjere ting endå betre og smartare på.

Les meir om miljø og berekraft>>

Osland investerer i ungdomen

Gjennom stipendordningar og gratis bustadar håpar Osland Havbruk å bli ein attraktiv arbeidsgjevar for unge arbeidstakarar – Berre hopp i det, seier sommarvikar Søgni Wiik.   – Vi vil gje ungdomen eit tilbod her hos oss. Difor tilbyr vi alle, spesielt lokale ungdomar...

Open dag hos Osland

Osland Havbruk, Osland Settefisk og Osland Stamfisk kunne fredag 14. juni ynskje velkomen til open dag på Osland Brygge og på Sørebø. Her kunne dei besøkjande få et innblikk i kvardagen til bedrifta. Dei som tok turen denne solfylte fredagen kunne blant anna få...

Første hybride løysing til Osland

Osland Stamfisk AS investerer no i den første hybride fôrflåten i Osland-konsernet. Løysinga er levert av Østerbø Maskin AS og Electro Automation Austevoll AS og går til Osland Stamfisk sitt anlegg på Skigelstrand, Rogaland.– Hybrid er den beste løysinga...

Kontakt

Osland Havbruk AS

Osland Brygge
5962 BJORDAL
ikon_telefon_mini 57 71 01 02
epost Post- og fakturaadr.: post@osland.no

Marte Sleire Hatlevik

Økonomi og adm.leiar

ikon_telefon_mini 416 50 609
epost marte.hatlevik@osland.no

Margret B. Søreide

Kontoransvarleg

ikon_telefon_mini 975 51 706
epost margret@osland.no

Geir Helge Østerbø

Kommunikasjon/samf.kontakt

ikon_telefon_mini 997 06 097
epost gelle@osland.no

Johnny Kalstad

Driftsleiar Osland Havbruk AS

ikon_telefon_mini 975 51 705
epost  johnny@osland.no

Kjetil Rørtveit

Driftsleiar Osland Settefisk AS

ikon_telefon_mini 416 84 036
epost kjetil@osland.no

Sverrir Valdemarsson

Driftsleiar Osland Stamfisk AS

ikon_telefon_mini 913 02 615
epost sverrir@osland.no

Erik Osland

Dagleg leiar

ikon_telefon_mini 975 51 707
epost osland@osland.no

Osland Havbruk AS
Osland Brygge
5962 BJORDAL

57 71 01 02
post@osland.no

www.osland.no
Foretaksnr: 920002218 MVA