Lokal produksjon

Heile produksjonen vår av laks og aure frå rogn til ferdig slakta fisk skjer i lokalmiljøet. Dette er vi stolte av.

Les meir om oss >>

Team Osland

Vi har ein flott gjeng tilsette med kunnskap og engasjement som legg stoltheita si i å produsere sunn og god mat til deg.

Les meir om Team Osland >>

Berekraftig mat

Omsyn til miljø og berekraftig drift er viktig for oss. Vi jaktar stadig måtar å gjere ting endå betre og smartare på.

Les meir om miljø og berekraft>>

Erik fyller 50 år!

Er du født 2. mars 1969, ja då blir du 50 år i dag. Gratulerer med dagen Erik, veit at du ikkje ynskjer merksemd rundt at du er halveges til hundre. Erik kan vel sjåast på litt som odelsguten som skulle overta heimegarden. Han var ikkje eldst, Anne er storesysta og...

Osland Havbruk hedra sine tilsette

I ein hektisk kvardag er det viktig å sette av tid til og samlast og ha det sosialt med dei ein arbeidar i lag med. I helga var Team Osland samla på Voss til litt forsinka julebord, ski og andre aktivitetar. I den samanheng nytta vi høve til å overrekke gullklokka,...

Marte blir ny Økonomi- og administrasjonsleiar i Osland Havbruk

Marte Sleire Hatlevik, 28 år, frå Masfjorden er tilsett som økonomi- og administrasjonsleiar hjå Osland Havbruk. Marte er utdanna siviløkonom frå Universitetet i Tromsø, og har røynsle frå fiskeoppdrettsnæringa som tidlegare tilsett hjå fôrselskapet Biomar. Dei siste...

Kontakt

Osland Havbruk AS

Osland Brygge
5962 BJORDAL
ikon_telefon_mini 57 71 01 02
epost Post- og fakturaadr.: post@osland.no

Marte Sleire Hatlevik

Økonomi og adm.leiar

ikon_telefon_mini 416 50 609
epost marte.hatlevik@osland.no

Margret B. Søreide

Kontoransvarleg

ikon_telefon_mini 975 51 706
epost margret@osland.no

Geir Helge Østerbø

Kommunikasjon/samf.kontakt

ikon_telefon_mini 997 06 097
epost gelle@osland.no

Johnny Kalstad

Driftsleiar Osland Havbruk AS

ikon_telefon_mini 975 51 705
epost  johnny@osland.no

Kjetil Rørtveit

Driftsleiar Osland Settefisk AS

ikon_telefon_mini 416 84 036
epost kjetil@osland.no

Sverrir Valdemarsson

Driftsleiar Osland Stamfisk AS

ikon_telefon_mini 913 02 615
epost sverrir@osland.no

Erik Osland

Dagleg leiar

ikon_telefon_mini 975 51 707
epost osland@osland.no

Osland Havbruk AS
Osland Brygge
5962 BJORDAL

57 71 01 02
post@osland.no

www.osland.no
Foretaksnr: 920002218 MVA