Lokal produksjon

Heile produksjonen vår av laks og aure frå rogn til ferdig slakta fisk skjer i lokalmiljøet. Dette er vi stolte av.

Les meir om oss >>

Team Osland

Vi har ein flott gjeng tilsette med kunnskap og engasjement som legg stoltheita si i å produsere sunn og god mat til deg.

Les meir om Team Osland >>

Berekraftig mat

Omsyn til miljø og berekraftig drift er viktig for oss. Vi jaktar stadig måtar å gjere ting endå betre og smartare på.

Les meir om miljø og berekraft>>

Open dag hos Osland

Osland Havbruk, Osland Settefisk og Osland Stamfisk kunne fredag 14. juni ynskje velkomen til open dag på Osland Brygge og på Sørebø. Her kunne dei besøkjande få et innblikk i kvardagen til bedrifta. Dei som tok turen denne solfylte fredagen kunne blant anna få...

Første hybride løysing til Osland

Osland Stamfisk AS investerer no i den første hybride fôrflåten i Osland-konsernet. Løysinga er levert av Østerbø Maskin AS og Electro Automation Austevoll AS og går til Osland Stamfisk sitt anlegg på Skigelstrand, Rogaland.– Hybrid er den beste løysinga...

Erik fyller 50 år!

Er du født 2. mars 1969, ja då blir du 50 år i dag. Gratulerer med dagen Erik, veit at du ikkje ynskjer merksemd rundt at du er halveges til hundre. Erik kan vel sjåast på litt som odelsguten som skulle overta heimegarden. Han var ikkje eldst, Anne er storesysta og...

Kontakt

Kontakt alle Osland selskap

Sørsidevegen 2966
5962 BJORDAL
ikon_telefon_mini  57 71 01 02
epost  post@osland.no

Marte Sleire Hatlevik

Økonomi og adm.leiar

ikon_telefon_mini  416 50 609
epost  marte.hatlevik@osland.no

Margret B. Søreide

Kontoransvarleg

ikon_telefon_mini  975 51 706
epost  margret@osland.no

Geir Helge Østerbø

Kommunikasjon/samf.kontakt

ikon_telefon_mini  997 06 097
epost  gelle@osland.no

Johnny Kalstad

Driftsleiar Osland Havbruk AS

ikon_telefon_mini  975 51 705
epost   johnny@osland.no

Kjetil Rørtveit

Driftsleiar Osland Settefisk AS

ikon_telefon_mini  416 84 036
epost  kjetil@osland.no

Sverrir Valdemarsson

Driftsleiar Osland Stamfisk AS

ikon_telefon_mini  913 02 615
epost  sverrir@osland.no

Erik Osland

Dagleg leiar

ikon_telefon_mini  975 51 707
epost  osland@osland.no

Osland Havbruk AS
Sørsidevegen 2966
5962 BJORDAL

57 71 01 02
post@osland.no

www.osland.no
Foretaksnr: 920002218 MVA
Foretaksnr: 997550641 MVA
Foretaksnr: 898844412 MVA