Kontakt oss

8 + 8 =

Kontaktpersonar

Kontakt alle Osland selskap

Sørsidevegen 2966
5962 BJORDAL
ikon_telefon_mini  57 71 01 02
epost  post@osland.no

Marte Sleire Hatlevik

Økonomi og adm.leiar

ikon_telefon_mini  482 46 195
epost  marte.hatlevik@osland.no

Geir Helge Østerbø

Kommunikasjon/samf.kontakt

ikon_telefon_mini  997 06 097
epost  gelle@osland.no

Johnny Kalstad

Seljar

ikon_telefon_mini  975 51 705
epost   johnny@osland.no

Tarjei Ringereide

Produksjonsleiar Sjø

ikon_telefon_mini  960 16 668
epost   tarjei@osland.no

Kjetil Rørtveit

Dagleg leiar Osland Settefisk AS

ikon_telefon_mini  416 84 036
epost  kjetil@osland.no

Andreas Berge

Avlsfagleg rådgjevar - Osland Stamfisk AS

ikon_telefon_mini  974 10 121
epost   andreas@osland.no

Erik Osland

Dagleg leiar

ikon_telefon_mini  975 51 707
epost  osland@osland.no

Osland Havbruk AS
Sørsidevegen 2966
5962 BJORDAL

57 71 01 02
post@osland.no
osland.no

 

Vi er ELMA-registrert og tek i mot EHF-faktura
Føretaksreg.: 920002218 MVA
Føretaksreg.: 997550641 MVA
Føretaksreg.: 898844412 MVA